Počúvame vás
objavte znovu kvalitný život s nami

Bezdrôtové príslušenstvo

« spät na: Beltone

Skupina príslušenstva Beltone Direct Line využíva bezdrôdový prenos zvukového signálu s koncového zariadenia ako TV prijímač, MP3 prehrávač alebo mobilný telefón priamo do načúvacieho prístroja na vzdialenosť do 25 metrov /priama viditeľnosť/.

Príslušenstvo Beltone Direct Line je kompatibilné s prístrojmi Ally, Promise a Legend.

Pre ukážku používania bezdrôtového príslušenstva si môžete prehrať video.

Diaľkový ovládač

Diaľkové ovládanie umožňujúce použivateľovi nastaviť hlasitosť na jednom alebo oboch načúvacích prístrojoch, zmeniť načúvací program, alebo zdroj zvuku a to zo stereo súpravy, TV prijímača, alebo PC. Diaľkové ovládanie je vybavené   prehľadným farebným displejom na zobrazenie úrovne hlasitosti a informácie o zdroji zvuku, napájaný z nabíjateľných akumulátorov.

Pomocou diaľkového ovládača si môžete do vzdialenosti 3 metrov pohodlne nastaviť hlasitosť a prepínať programy bez dotyku s prístrojom. Slúži tiež ako diaľkové ovládanie pre TV Link.

 

                                                              Cena: 75,00 €

Personal Audio Link (myPAL Micro)

Beltone Personal Audio Link bezdrôtovo prenáša zvuk snímaný zabudovaným mikrofónom priamo do načúvacích prístrojov rodiny Legend alebo Ally na vzdialenosť 25 metrov/priama viditeľnosť/. 

Nové zariadenie myPAL Micro  pomáha v  situáciách, keď je zdroj zvuku mimo dosahu mikrofónov načúvacích prístrojov užívateľa. Malé prenosné mikrofóny zachytávajú zvuk čisto a prenášajú ho priamo do načúvacích prístrojov.

Môžu byť pripnuté na odev sprievodcu v múzeu, vnúčat v aute, alebo len položené na stole. Je to veľmi jednoduché.

Vysielaný signál može prijímať ľubovoľný počet používateľov prístrojov Legend alebo Ally. Vhodný do prednáškových miestností.

 

                                                              Cena: 115,00 €

TV Link

Prenáša zvuk z TV prijímača do načúvacích prístrojov. Užívateľ sa môže voľne pohybovať a užívať TV program na príjemnej úrovni hlasitosti. TV Link 2 spolupracuje aj so  stereo súpravami a PC a používa technológiu Dolby® Digital Conversion, zaisťujúcu jeho kompatibilitu s väčšinou TV prijímačov. Stačí ho jednoducho pripojiť k televíznemu prijímaču a zvuk budete počuť v načúvacom prístroji.

 

                                                              Cena: 135,00 €

Phone Link 2

Phone Link 2 Vám uľahčí telefónovanie tak, že si mobilný telefón nebudete musieť prikladať k uchu. S telefónom komunikuje cez bluetooth a signál ďalej posiela priamo do načúvacieho prístroja. Všetky zvukové súbory z telefónu si možete pohodlne prehrať priamo na uchu v načúvacom prístroji.

Prístroje Legend a Ally môžete diskrétne ovládať Vašim mobilným telefónom/smartfónom/ iPhone alebo Android phone. Komunikáciu telefónu s načúvacím prístrojom zabezpečí Phone Link 2. Stačí len do telefónu stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Beltone Smart Remote. Tento program umožňuje prepínanie programov, reguláciu hlasitosti a ďalšie nastavenia načúvacieho prístroja.

 

                                                              Cena: 135,00 €

Aplikácia Beltone HearPlus™

Prevezmite kontrolu nad Vaším počutím.

 

Ovládanie vašich načúvacích prístrojov nikdy nebolo ľahšie a jednoduchšie.

Bezplatná aplikácia Beltone HearPlus je najpokrokovejšia svojho druhu. Je to najjednoduchší a najnenápadnejší spôsob ovládania načúvacích prístrojov, zahŕňajúci novú, uživateľsky nastaviteľnú redukciu šumu, zameranie na reč a obmedzenie šumu vetra.                  

Užívateľ si aplikáciu HearPlus stiahne do svojho zariadenia  iPhone, iPad® , iPad touch®, alebo do  smartfónu s operačným systémom Android a môže ovládať svoje načúvacie prístroje.

Je to rovnako jednoduché, ako poslať SMS, alebo si pozrieť predpoveď počasia.

Aplikáciu HearPlus je možné nainštalovať aj do inteligentných hodiniek Apple Watch™.

Či už doma, v spoločnosti, alebo v prírode,  úžasné vlastnosti  HearPlus  umožňujú  užívateľovi veľmi jednoduchým spôsobom regulovať hlasitosť, výšky, basy a redukciu šumu.

 

Pre informácie o kompatibilite so zariadeniami s operačným systémom Android kliknite sem.

Pre informácie o kompatibilite so zariadeniami s operačným systémom iOS kliknite sem.

Aplikácia Beltone Smart Remote™

Aplikácia Beltone Smart Remote vám po spárovaní mobilného zariadenia s Phone Link 2 umožňuje používať vaše mobilné zariadenie na jednoduché diaľkové ovládanie vašich načúvacích prístrojov a bezdrôtového príslušenstva Beltone Direct Line, ako aj prenášanie telefonického hovoru priamo do načúvacích prístrojov. Všetky zvukové súbory z telefónu si možete pohodlne prehrať priamo na uchu v načúvacom prístroji.

 

Aplikácia je kompatibilná s:

iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 7 alebo vyššou verziou
Smartfón s Androidom1 s verziou OS 2.3.5 alebo vyššou

 

Aplikácia Beltone Tinnitus Calmer™

Aplikácia Beltone Tinnitus Calmer využíva kombináciu zvukov a relaxačných
cvičení, ktoré sú určené na odpútanie pozornosti vášho mozgu od zamerania na
váš tinitus. V priebehu času sa mozog učí menej sa zameriavať na tinitus.

Aplikácia je nástrojom pre kohokoľvek s tinitom. Mala by sa používať v
kombinácii s programom na manažment tinitu alebo plánom stanoveným
špecialistom na sluchové pomôcky.

« spät na: Beltone